בוני עליונה

בוני בית אל

בניה | שיפוצים

משרד

וואטסאפ

מייל

אינסטגרם

אודות

ברוכים הבאים לבוני בית אל!

ברוכים הבאים לבוני בית אל!
 
אנו בונים באמונה,  מתוך אמונה שאם עובדים באהבה, ביושר ובשמחה , תתקיים הברכה “על בַּיִת זֶה וְיושְׁבֵהוּ. שתִּהְיֶה בִּרְכַּת אֵלִיָּהוּ” 
בעלי המקצוע שלנו הם המאסטרים בתחומם עם ותק של עשרות שנים, ידע וניסיון בתחום המאפשרים לנו לפתח מגוון רעיונות ופתרונות לכל בעיה.
העבודה שלנו עם אחריות וביטוח קבלני לפי התקן הישראלי- ללא פשרות על מנת שתוכלו להנות מאיכות ברמה המרבית בבית שתמיד חלמתם עליו!  השקט הנפשי והביטחון ילוו אתכם במהלך הפרויקט והרבה אחריו. 
אנו עובדים בשקיפות מלאה תוך ליווי הלקוח בכל שלב. עמידה בזמנים ועבודה לפי תוכנית, אנו דואגים לבדיקת התוכניות על מנת להבטיח ששלב התכנון של הפרויקט יוצא לדרך הנכונה מההתחלה ועושים הכול למניעת הפתעות ובלתמי”ם.
– אנחנו חושבים  גם על ערך הנכס  העתידי שלכם וכיצד ניתן להשביח אותו ואכפת לנו מכספכם ולכן אנו שמים דגש על הוצאת המירב והמיטב מהתקציב שלכם בשאיפה לספק מחיר מדויק יותר.
איך זה עובד?
– לאחר שהסכמנו על התוכניות לביצוע, נרשום אותך ל-‘Teamwork’ שהוא פורטל ניהול הפרויקטים המקוון שלנו. רישום זה יאפשר לך לעקוב אחר הפרויקט שלך לאורך כל תהליך הפיתוח והבנייה.
חברת “בוני בית אל” נוסדה על ידי יוסף וישראל- ילידי בית אל לאחר ניסיון בתחום הבניה והשיפוצים במגוון פרויקטים מתוך רצון לספק שירות אישי ואמין – הלקוחות  המרוצים שלנו הם העדות  הטובה ביותר  לעבודתנו, כי השיטה שבה אנו עובדים, הייחוד שבנו ושיתוף הפעולה מול הלקוח הם האמונה שמלווה אותנו לאורך כל הדרך שלנו.

בוני בית אל 

טלפון: 0545459994

מייל: Bonei.beit.el@gmail.com

שעות פעילות:

ראשון – חמישי: 17:00 – 07:30
שישי: 13:00 – 07:00

בוני בית אל

לקוחות ממליצים

לתיאום :
השאר פרטים:

שתפו את כרטיס הביקור שלנו עם חברים:

עיצוב והקמה ע"י CartisDigitali.com

digital-cards-logo-SQURE