חיטוי מאגרי מים

מבצע !!! חיטוי מים ב 650 ש"ח בלבד לחיטוי קו

למבנה עד 250 מטר או 3 קומות

חיטוי וטיהור מערכות מי שתיה

כאשר אנו באים לשתות מים אנו רגילים לכך שהמים שיוצאים לנו מהברז או מהתמי 4 שלנו כבר מגיעים מסוננים וראויים לשתייה. מאגרי המים בישראל עוברים טיפים חיטוי וטיהור מספר פעמים בשנה וכן גם בעת בניית מבנים חדשים וחיבור מערכות מים חדשות למבנים יש לבצע בדיקות של מאגרי המים, הצנרת ולבצע חיטוי וטיהור למים. הטיהור והחיטוי מתבצעים על מנת שנוכל ליהנות ממי שתייה נקיים ממזיקים, חיידקים ווירוסים שונים. חיטוי וטיהור מערכות מי שתייה יתבצע על ידי חברה מקצועית ומוסמכת בעלת האישורים הנדרשים לביצוע עבודה זו כחוק.
 

על החשיבות של חיטוי מים:

אף אחד מאתנו לא היה רוצה לסבול מווירוסים או חיידקים המגיעים אלינו דרך המים המוזרמים אלינו בבית או במקום העבודה שלנו. מלבד מי השתייה גם מי הרחצה צריכים להיות מחוטים ומטוהרים. מערכות מים שאינן מטוהרות עשויות להוביל חיידקים ומזהמים שונים אל מי השתייה היוצאים מהברז בבית, דרך מים לשטיפת ידיים ועד המים שאנו מתקלחים אתם. הם עשויים לגרום לנזקים לעור ולרוב גם למחלות ולסכנות גדולות. מכאן שצריך לקחת בחשבון את חשיבות הטיהור והחיטוי של מאגרי המים באזורכם ושל מערכות המים במקום.
אילו גורמים מזמינים בדרך כלל שירותי חיטוי וטיהור מערכות מים?
• רשויות מקומיות
• בתי מלון
• בתי חולים
• מתחמי רחצה מורשים
• קאנטרי קלאבים למיניהם.
• בתי דיור מוגן.
• בתי ספר, גנים ומוסדות חינוך שונים.
• מתחמי ספורט ואצטדיונים.
• בנייני מגורים לקבלת טופס 4
 

כל כמה זמן מבצעים חיטוי או בדיקה של מערכות המים?

חיטוי מאגרי מי שתיה חייב לבצע כל שניה ואילו חיטוי של קווי מי שתיה נדרש לעשות רק אחרי בניית בנית או בניין מגורים שמצריכים קבלת טופס 4 

מי מבצע את החיטוי של מי השתייה שלנו?

לא כל אחד יכול לבצע בדיקות וחיטוי של מי שתייה ולא כל אחד מורשה לכך. רק אדם בעל וותק וניסיון בתחומים ובתפקידים מסוימים יכול לעבור קורס הכשרה לטיהור מי שתייה. מדובר בקורס מקיף וסיזיפי מאוד שבסופו מקבלים הסמכה מקצועית והיתר מטעם משרד הבריאות לספק שירותי טיהור וחיטוי מי שתייה. לכן, כאשר אתם מזמינים שירותים אלו וודאו שאתו גוף שמבצע את העבודה בעל כל האישורים הנדרשים לבצע אותה. 

איך מתבצע חיטוי המים ומערכות מי השתייה?

שלב 1 – בדיקה ראשונית ואבחון הטיהור הנדרש:
בשלב הראשוני יהיה הצורך בנטילת דגימות של המים מהמאגר המדובר או ממאגרים סמוכים המקושרים אליו. דגימות אלו ישלחו למעבדה מיוחדת לבדיקת המים ובהתאם לממצאי הבדיקות ניתן יהיה לאבחן איזה סוג טיהור נדרש במקום או שמא המים נקיים וראויים לשימוש. את המים נוטלים מאזורים שונים של המאגר כדי לוודא את טיב המים בפריסה רחבה ולא רק באזור מסוים. ייתכן והמים אינם ראויים כלל לשימוש ובלתי ניתנים לחיטוי ולכן חשוב מאוד לוודא זאת בצורה מקצועית ויסודית.
שלב 2 – טיהור וחיטוי:
לאחר הבנת המזהמים השונים וסוגם ניתן יהיה לבחור את סוג החיטוי והטיהור הנדרשים במקום כדי להכשיר את המים לשימוש בטוח. יש כמה דרכים לבצע את הטיהור והחיטוי עליהם נרחיב מעט בהמשך הכתבה. חשוב גם להתקין מערכת למניעת הזרמה חוזרת של מים משומשים אל מערכות המים הנקיות ו/או אל מאגר המים. 
שלב 3 – בדיקות לאחר החיטוי:
לאחר ביצוע הבדיקות, החיטוי והטיהור של המים יש לבצע בדיקה נוספת שתהווה את הבדיקה הסופית לטיב המים ורמת הניקיון שלהם. לאחר בדיקה סופית תקינה ומאושרת תוכלו לקבל את ההיתר לעשות שימוש במי השתייה במקום. את ההיתר מוסמך לתת רק איש מקצוע שהוסמך מקצועית על ידי משרד הבריאות לבצע את עבודת טיהור המים במקום. 

מי יבצע את העבודה אם כן?

חברת רשת הדברה תשמח לספק לכם שירותי חיטוי וטיהור מערכות מי שתייה. החברה פועלת תחת כל ההסכמות המקצועיות והאישורים הנדרשים לביצוע העבודה ותשמח לספק לכם את השירותים המבוקשים בכל עת. עבודת הטיהור צריכה להיעשות באחראיות מלאה של איש המקצוע שכן מדובר בנושא רגיש וחשוב מאוד היכול לפגוע בחיי אדם ולהשבית משפחות רבות המתגוררות באזור. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

לפרטים נוספים חייגו

מבין לקוחותינו

העבודה מתבצעת ע"י צוות מקצועי

לקבלת ייעוץ מקצועי

שתף בווצאפ