אז מה זה בכלל רשת חתולים ?

החתול הוא חיה סקרנית שאוהבת לחקור את הסביבה ,רשת החתולים היא רשת שעוזרת לנו לשמור על חיי החתול שלנו גם כאשר אנו גרים בבניין קומות. לא צריך להימנע מפתיחת החלונות בדירה , פונים לאיש מקצוע להתקנת הרשתות ונהנים מהאוויר והרוח הנעימים .

מתי כדאי להתקין את הרשת ?

אם מדובר על גור חתולים שהוא עדיין גור קטן אז אין עדיין צורך להתקין את הרשתות. אך כאשר הגור מתחיל ללכת בכוחות עצמו, סביב גיל חודשיים בערך, אז כך גם הסקרנות שלו הולכת וגוברת והרצון לחקור את הסביבה הולך וגודל, בשלב כזה היינו ממליצים להתחיל לחשוב על התקנת הרשת.

ואם אין רשת חתולים ?

אמנם לא כל חתול רוצה לקפוץ מהחלון, אלא פשוט לרבוץ על אדן החלון , אך למה לנו לקחת סיכון ? כדי לחסוך את דפיקות הלב המהירות כל פעם שהחתול מגיע לביקור על אדן החלון התקינו רשת לחתולים .

ומה קורה אם החתול נוחת על הרשת ?

במידה ואכן הייתה קפיצה של חתול מהחלון, בפועל מה שקורה, זה נחיתה רכה של החתול הרשת ללא שום חבלה מאחר והרשת עשויה מחומר רך ולא יכולה לפצוע את בעל החיים. לאחר מכן הוא מטפס חזרה אל החלון בכוחות עצמו ושב לשגרת חייו. שימו לב כי חתול שקפץ כבר פעם אחת , לרוב לא ילמד את הלקח לפעם הבאה ולכן אנו לא ממליצים להסיר את הרשת .

אופן התקנת הרשת

את הרשת מתקין איש מקצוע אשר מתמחה בהתקנת רשתות, חברתנו עובדת עם הכלים המקצועיים והטובים בתחום , מבצעת את ההתקנות ע”י מגוון אמצעים מתקדמים ביותר כמו סנפלינג, במות הרמה וכו’ . כמובן שלפני ביצוע ההתקנה , הלקוח מקבל מאיתנו ייעוץ לגבי המיקום היעיל ביותר שבו כדאי לבצע את התקנת הרשת. הרשת היא רשת מוגנת UV , נגד החום וקרני השמש השום היוקדות, גמישה וחזקה. את הרשת ניתן להתקין בכל חלון בדירה וכמובן במרפסת שמש.

חברת רשת הדברה תשמח להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר לטובת החתול שלכם.

העבודה מתבצעת ע"י צוות מקצועי

מבין לקוחותינו

לקבלת ייעוץ מקצועי

שתף בווצאפ