למה צריך כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי – הרושם הראשוני של הלקוח על העסק שלך.
כמו שאתה כאדם מפתח רושם ראשוני על כל דבר בעצם, ככה הלקוח מקבל רושם ראשוני על העסק שלך. ככל שכרטיס ביקור שלך נראה ברמה גבוהה יותר ויהיה “וואו”, ככה הלקוח יפרש את זה שהשירות שאתה נותן הוא “וואו”.

לכן, הכרטיס הדיגיטלי הוא חלק בלתי נפרד ממערך השיווק של העסק.

אז מה זה?

דף אינטרנטי שיש בו את כל המידע הרלוונטי עבור העסק שלך החל מתמונות, טלפון, הודעות, וואטסאפ, פייסבוק, אינסטגרם, כתובת ועוד. כל הפרטים ליצירת קשר בקליק.

הכוונה העיקרית של הכרטיס הדיגיטלי הוא להמיר גולש שמתעניין ללקוח משלם.
מטרתם של הלחצנים הללו הוא להעניק ללקוח תחושה של זמינות בעת רכישת המוצר/קביעת הפגישה עם בעל העסק, כך שאם ירצה לרכוש את המוצר/שירות, יוכל להזמין אותו בקליק.

כרטיס ביקור מנייר, ברוב הפעמים ייזרק לפח או יישכח באיזו מגירה, אותו לקוח פוטנציאלי לא יימצא אותו בעת בצורך.
בכרטיס ביקור דיגיטלי, הזמינות היא ברמה גבוהה מאוד, אין צורך בלחפש את הפרטי העסק, בלחיצת קליק כל הפרטים מופיעים מה שמקל על בעל העסק – הופך את חווית המשתמש לקלה ופשוטה יותר. בנוסף, מגדיל את הסיכויים שאותו גולש ירכוש את המוצר/שירות מבעל העסק.

היתרון המשמעותי של הכרטיס הדיגיטלי הוא שהרבה יותר קל לשתף אותו. יצא לכם לראות פוסטים של גולשים שמחפשים ממליצים על נותני שירות כמו שלכם?
לדוגמא: “מישהו מכיר עו”ד מקרקעין מומלץ באשדוד?” כשמעתיקים את הקישור של הכרטיס ביקור הדיגיטלי בתגובה בפייסבוק הקישור נפתח עם התמונה הראשית של הכרטיס הדיגיטלי מה שמייצר “וואו”.

יתרונות-
– עיצוב ייחודי המותאם לעסק שלך.
– כניסות ללא הגבלה לכרטיס ביקור הדיגיטלי.
– שיתוף ללא הגבלה.
– גוגל סורק באופן מצוין את הכרטיס ביקור שאנו בונים ללקוחותינו.
– עלות בסיסית רק על האחסון.

כל בעל עסק צריך כרטיס ביקור דיגיטלי. כבעל עסק תוכל לחשוף את הכרטיס לכמה שיותר לקוחות בכל אפיק בתבחר ובייחוד ברשתות החברתיות.

אז איך עושים את זה? מאוד פשוט?
משאירים לנו פרטים ואנחנו נחזור אליכם עם כל המידע.

 

שתף עם חברים