עורך דין עליונה

שקד דהן - משרד עו"ד

דיני משפחה | דיני מקרקעין | הוצאה לפועל

נייד

וואטסאפ

השאירו המלצה

נווטו

אודות

ברוכים הבאים לשקד דהן – משרד עורכי דין !

שקד דהן הינה עורכת דין וחברה בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2016, אשר עברה השתלמויות וקורסים רבים בתחומי המשרד מתוך רצון לנהל אסטרטגיה נכונה ומנצחת בכל תיק המנוהל על ידה.

משרדנו הנו משרד בוטיק בתחום המעמד האישי ודיני משפחה המעניק ללקוחותיו שירות משפטי אישי ומקצועי בין היתר בענייני גירושין, מזונות אישה וילדים, אפוטרופוס, תביעות לפירוק שיתוף, דיני צוואות וירושות. כמו גם, משרדנו מעניק שירות משפטי ומקצועי בתחומי הנדל”ן וההוצאה לפועל השלובים בתחום המשפחה.

למה אנחנו?

אם אתה לא אוהב את מה שאתה עושה, לא תעשה את זה עם הרבה שכנוע או תשוקה” – מיה האאם. הצלחתו המהירה של המשרד נובעת מהתשוקה והשאיפה למצוינות של עו”ד שקד דהן בתחום המשפט בכלל, ובתחומי המשרד בפרט. משרדנו מתמיד בלמידה במסגרות מגוונות אשר יקדמו ויצמיחו את הידע המשפטי לטובת כלל הלקוחות. חשוב לזכור, כי הסוד בתחום המשפטי והמניע בעיסוק זה הינו לראות בכל תיק כשליחות ולא כעסקה כספית מזדמנת.

  • דיני משפחה הסכמי גירושין/ ממון/ ידועים בציבור, תביעת אבהות/ אמהות, מזונות ומדור, אחריות הורית וזמני שהות, התרת נישואין, צוואות וירושות,ייפוי כח מתמשך, מינוי אפוטרופוס, שימוש בעוברים מוקפאים, ניהול עיזבון, פירוק שיתוף, קביעת גיל
  • דיני מקרקעין – ייצוג בעסקאות מקרקעין, ליקוי בנייה, רישום זכויות, תביעה לפינוי מושכר
  • הוצאה לפועל – תביעה לפסק דין כספי, תביעה על סכום קצוב, תביעת מזונות, תביעת חוב

שקד דהן – משרד עו”ד  

 

טלפון: 053-3972097

מייל: Shaked_789@walla.com

כתובת: אשדוד, העצמאות 85

שעות פעילות:

ראשון – חמישי: 18:00 – 09:00

שקד דהן משרד עורכי דין

לתיאום:
השאר פרטים:

שתפו את כרטיס הביקור שלנו עם חברים:

עיצוב והקמה ע"י CartisDigitali.com

digital-cards-logo-SQURE