עורך דין עליונה

מכון י"ד מלא"ה

יצחק דורי - מכון לאבחון האישיות

בהנהלת יצחק דורי

גרפולוג מומחה A.e.gr

חייגו

נייד נוסף

וואטצאפ

מייל

גרפולוגיה משפטית

מבדק גרפולוגי

ההתמחויות שלנו:

גרפולוגיה משפטית

גרפולוגיה תעסוקתית

גרפולוגיה אישיותית

גרפותרפיה

פענוח ציורי ילדים

הרצאות וסדנאות

קורסים

  • גרפולוגיה כללית, אישיותית, תעסוקתית, דידקטית, רפואית, משפטית וחקירתית
  • גרפותרפיה טיפולית בכתב ובציור
  • אבחון, ייעוץ והכוונה
  • מבדקי התאמה, מהימנות ואמינות
  • אימון וגישור
  • חוות דעת דידקטיות, מקצועיות ומשפטיות
  • קורסים, הרצאות וסדנאות

מכון י”ד מלא”ה 

טלפון: 053-5419517, 053-5548107

מייל: yadmeleah@gmail.com

שעות פעילות:

ראשון – חמישי:
8:00-20:00
 
שישי:
9:00-14:00

מכון י"ד מלא"ה יצחק דורי

לקוחות ממליצים

גרפולוגיה משפטית

זייפו לכם את החתימה? לא אתם חתמתם? הוחתמתם על מסמך תחת לחץ  רגשי? מנטלי?  החותמים מכחישים שחתמו על מסמך מסויים? נשלחו מכתבים בשמכם וזה לא כתב ידכם? 
גרפולוגיה משפטית היא הפתרון. בדיקת והשוואת מסמכים, זיהוי כתבי יד ובדיקת אמיתות  או זיופים של כתבי יד וחתימות.
כתיבת חוות דעת מקצועיות למערכת בתי המשפט, בתי הדין וגופי חקירה שונים.
 

גרפולוגיה תעסוקתית

במישור הפרטי: מה מתאים לי ללמוד? באיזה תחום ומקצוע מתאים לי לעבוד? האם כדאי לי לשנות כיוון מקצועי ומתי? 
 
במישור הארגוני: איך לקבל ולבחור את העובדים המתאימים? מי מתאים ולאיזה תפקיד? איך לקדם עובדים ומי מתאים לקידום? אצלנו תקבלו את הכלים למציאת עיסוק או לימודים אשר יאפשרו לכם מימוש עצמי להצלחה בקריירה ובחיים. באמצעות אבחון גרפולוגי וניתוח כתב היד, ניתן לזהות את הכישורים, הכשרונות והיכולות שלכם, ולכוון אתכם ללימודים ו/או קריירה המתאימה לכם בהתאם לאישיות ובהתאם למציאות בשוק העבודה.
ארגונים, חברות וגם עסקים קטנים, מוצאים עצמם בדילמה את מי לגייס מבין המועמדים.
באמצעות אבחון גרפולוגי קצר, ניתן לבחור את כישוריו של המועמד, יכולותיו, יושרו ואמינותו, התנהלותו מול לקוחות ויחסי האנוש שלו. האבחון שימושי, יעיל, מוכח וגם לא יקר. ניתן באמצעותו למיין עובדים שהגיעו ליישורת האחרונה, כדי לבחור מביניהם את העובד הכי מתאים מקצועית ואישיותית ובהתאם לצרכי הארגון.
 

גרפולוגיה אישיותית​

הגרפולוגיה האישיותית עוסקת בניתוח האופי של הכותב והתנהלותו במורכבויות החיים ומורכבות תכונותיו. באבחון גרפולוגי אישיותי נבדקים התכונות, העוצמות והחולשות, ההתנהגות וההתנהלות, הכישורים, רמת האינטליגנציה, היושר האישי , הדימוי העצמי, יכולות, לקויות לימודיות או התנהגותיות, בעיות תקשורת , מצב רגשי ונפשי, ועוד שלל תכונות וכישורים של הכותב. אבחון אישיותי יכול לשקף את אישיותו של הכותב ובעזרתו לכוון אותו בחיים או להעצימו, לעורר תשומת לב לתכונות או התנהלויות מסויימות שיש להעצימן או למתנן וליצור איזונים בחייו של הכותב. אבחון אישיותי הוא הבסיס לגרפותרפיה שהיא שיטת טיפול באמצעות כתב היד וציור.

גרפותרפיה

גרפותרפיה הוא תחום טיפולי פסבדו-מדעי המנסה לגרום לשינויים נפשיים באדם על ידי תיקונים בכתב ידו. משמעותו המילולית של המונח היא טיפול בעזרת כתב. עיקרון פעולת הגרפותרפיה דומה לפעולתם של תרפיות אשר משתמשות בגוף להשפיע על הנפש. הגרפותרפיה נעשית באמצעות כתב היד וציורים.
 

פענוח ציורי ילדים

הציור הוא שלב בהתפתחות התקשורתית של האדם לפני כתב היד. הציור מבטא את עולמו הפנימי של המצייר הן בקווי המתאר, האובייקט והצבעים, הנבחרים על ידי המצייר. בפענוח ציורים, האבחון יכלול פוטנציאל מולד, שיקוף של מצבו הנפשי והרגשי של המצייר, שיקוף והיסטוריה של מצבו הבריאותי הפיזי, הרגשי והנפשי, והוא חושף את הסמוי מן העין ומעלה אותו אל פני השטח, ומשמש כאבן בוחן להשוואת התנהגותו הנראית של המצייר לעומת המתגלה בציוריו. לרוב אבחון הציורים נעשה לילדים ובני נוער, אך מתאים גם למבוגרים, בעיקר באבחון מצב רפואי או נפשי ורגשי.
 

הרצאות וסדנאות

“הכל כתוב , רק צריך לדעת לקרוא”!
 
סדנת הרצאה והפעלה על התפתחות התקשורת האנושית והבינאישית, החל משפת הגוף ועד כתב היד. הרצאה מרתקת ומעשירה עם הרחבה ונגיעה בכל תחומי הגרפולוגיה. מתאימה לערבי צוות וחברים, לקבוצות עובדים ייעודיים / טיפוליים / חינוכיים, לימי גיבוש, למנהלי משאבי אנוש, לאנשי חינוך, מסיבות רווקים/ות… ועוד…
 

קורסים

מכון י”ד מלא”ה מעביר קורסים בגרפולוגיה ובפענוח ציורים, קורסי בסיס להעשרת ידע וכן קורסים מקצועיים.
 
 
 
 

לקבלת ייעוץ מקצועי, פרטים נוספים ותיאום פגישה לחצו כאן:

השארת פרטים:

שתפו את כרטיס הביקור שלנו עם חברים:

עיצוב והקמה ע"י CartisDigitali.com

digital-cards-logo-SQURE